Kde jiní končí, my pokračujeme

Problém je pro nás výzva. A za ta léta těch výzev nebylo málo. Naši klienti oceňují vzájemná nadstandardní partnerství, která překračují běžnou rovinu vztahu klient - dodavatel. Podívejte se, které firmy a organizace pracují s naším řešením.

Czechinvest

Czechinvest

Agentura Czechinvest je státní příspěvková organizace podřízená Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR. Dojednává tuzemské a zahraniční investice z oblasti výroby, strategických služeb a technologických center. Podporuje malé, střední a začínající inovativní podnikatele, podnikatelskou infrastrukturu a inovace. Této společnosti jsme dodali komplexní řešení zahrnující elektronickou spisovou službu včetně elektronické spisovny, správy řízené dokumentace a řízení přípravy obchodních smluv – vše na platformě našeho produktu Document Management pro SharePoint.
ITW Construction

ITW Construction

Členovi nadnárodního koncernu jsme implementovali ERP - Microsoft Dynamics AX. Dodali jsme specializované řešení se zaměřením na plánování výroby na vstřikolisech včetně automatického sběru dat, integrace s Enterprise PDM SolidWorks, Business Intelligence a aplikací čárového kódu.
EMS Patvag

EMS Patvag

Dceřiné společnosti švýcarského koncernu EMS Chemie jsme dodali komplexní informační systém MS Dynamics NAV. Pomocí tohoto systému společnost řeší všechny nákupní, prodejní a skladové procesy včetně financí.
Ziegler

Ziegler

Pro německou společnost Ziegler Metal jsme dodali PIMICS, vlastní řešení pro Master Data Management. Zjednodušili a zpřesnili jsme správu základních dat o produktech a zrychlili publikaci produktů do internetového obchodu a tištěných katalogů.

A jak pomůžeme vám?

Ozvěte se nám