Hledáme šikovné kolegy

Moc dobře víme, že schopných pracantů není nikdy dost. Rádi mezi sebou přivítáme každého, kdo se nebojí práce a nových věcí, protože těch je v oboru technologií stále dost. Když byli 2 z uchazečů opravdu šikovní, přijali jsme oba dva. Jednoho na vypsanou pozici a pro druhého jsme po zkušebním kolečku ve firmě vytvořili pozici na míru jeho schopnostem a našim potřebám.

Pořád někoho hledáme…

Pokud jste mezi volnými pozicemi nenašli to pravé uplatnění, napište nám na personal@allium.cz co umíte. Bude-li nám vzájemná spolupráce dávat smysl, potkáme se osobně. 

Proč se vám u nás bude dobře pracovat

Nenabízíme suchý výčet benefitů, ale skutečné důvody, proč chodit do kanceláře s námi. Vážíme si více smysluplné práce, prima kolegů a vedení, které stojí nohama na zemi.

Stanete se součástí rodiny

Máme se rádi, tykáme si a díky té správné atmosféře v týmu nemáme důvod odcházet. A když už někdo odejde na zkušenou do světa, zase se za námi vrací.

,,Po nějakém čase ve velké korporátní firmě jsem znovu začal přemýšlet o výhodách práce v Alliu a o našem kolektivu. Pak slovo dalo slovo a jako správný Navrátil jsem se do Allia navrátil.“
Pavel
 
Stanete se součástí rodiny
Nastoupíte do firmy velké tak akorát

Nastoupíte do firmy velké tak akorát

U nás nenajdete open space kanceláře, složitou firemní strukturu ani docházkový systém. Když někdo z nás jednou za čas řeší mimopracovní záležitost, vyhovíme mu v rámci možností tak, aby to nenarušilo jednotlivé projekty. Věříme, že s čistou hlavou se pracuje daleko lépe. 

,,Individuální přístup není v Alliu jen prázdná fráze, opravdu se tu dá na všem domluvit. Já třeba dokončuji poslední ročník vysoké školy, tomu je i uzpůsobena moje pracovní doba a všichni mi vychází vstříc. Dokonce mám už přislíbenou spolupráci pro napsání mé diplomové práce."
Kačka

Dostanete příležitost zazářit

Jsme týmoví hráči, takže budete vždy současně pracovat pro více klientů. Čím šikovnější budete, tím dříve dostanete vlastní projekt.

,,Pracovat na zajímavých projektech, podívat se díky práci do zahraničí a mít zodpovědnou roli v týmu. To byl můj sen už na škole. A tady v Alliu se mi splnil už po třech měsících, kdy jsem dostal na starost svůj první velký zahraniční projekt a k tomu tým fajn lidí, kteří mě vždy podpoří.“
Lukáš
Dostanete příležitost zazářit
Zlepšíte se v tom, co vám bude dávat smysl

Zlepšíte se v tom, co vám bude dávat smysl

Ať už jste absolvent nebo ostřílený senior, můžete se těšit na interní vzdělávání formou firemních výjezdů nebo účasti na kurzech, konferencích nebo seminářích.

,,Za poslední rok jsem navštívil několik konferencí, například v Madridu nebo Kodani. Jsou to příjemné události, kde se jednak mám možnost vzdělávat přímo od lidí z Microsoftu, a také se potkat s dalšími odborníky z oboru.“
Martin

Pobavíte se s námi

Jako kolegové jsme současně i přátelé, kteří si mají co říct i po práci. Ve volném čase trénujeme ve firemním nohejbalovém týmu nebo se potkáme na bowlingu a paintballu.

,,Týden po mém nástupu do Allia se konal firemní vánoční večírek. Vůbec jsem nečekala, že tak rychle zapadnu do kolektivu a budu si mít s novými kolegy hned co říct. Jako třeba s kolegyní Mončou. Hned jsme si padly do oka a už jsme pózovaly ve fotokoutku a pak koulily s ostatníma na bowlingu.“
Kamča
Pobavíte se s námi

Dejte nám o sobě vědět a potkáme se osobně

Piště na personal@allium.cz nebo volejte na číslo +420 547 250 237