Dodáme přesně to, co potřebujete

Nepracujeme od stolu v kanceláři. Praxe nás naučila, že bez poznání klienta nemůžeme dodat odpovídající řešení a dále ho společně rozvíjet. Děláme to proto po svém. Vrací se nám to v podobě nových zakázek od nových i od stávajících klientů a dlouhodobých vztahů, které s nimi udržujeme. Podívejte se, co vás s námi čeká.

Poznáváme vás i vaše potřeby

Při opakovaných setkáních se snažíme co nejvíce seznámit s fungováním vaší firmy a lidmi, kteří ji tvoří. Obvyklý vztah dodavatel - klient nám nestačí. Je pro nás důležité vytvořit s vámi jeden realizační tým, který společně vytvoří strategii projektu a bude konzultovat a rozhodovat o zadání i dalších krocích.

Nasazujeme prototyp řešení

Ve chvíli, kdy je jasné, co máme dodat, je potřeba upřesnit i rozsah objednaného řešení. Ten ověříme s pomocí zkušební verze systému, kterou u vás ve firmě spustíme.

Navrhujeme optimalizaci využitím teorie omezení (TOC)

Theory of Constrains byla formulována Eliyahu M. Goldrattem, který byl označován jako business management guru. Jím formulované teorie se promítají do všech oblastí firemních procesů. V případě nutnosti optimalizace postupů před jejich zmražením v novém systému provádíme analytické a konzultační práce inspirované touto teorií. Více.

Společně provádíme rozdílovou analýzu

Klíčoví uživatelé pracují s prototypem a vzorovými daty stejně, jako jsou zvyklí provádět denní agendu v původním systému. Cílem je porovnat jeho funkčnost vůči stávajícímu řešení a upřesnit funkcionality, o které je potřeba nový systém rozšířit.

Školíme vás a vy testujete

Po zapracování všech  funkcí vás zaškolíme do systému jako celku i do jednotlivých modulů. V tuto chvíli začínáte s řešením pracovat sami. My jsme vám ale stále k ruce a přímo u vás ve firmě s vámi okamžitě řešíme všechny dotazy i potíže. 

Spouštíme ostrou verzi řešení

A je to tady. Období zkoušení a vylepšování korunujeme nasazením nového systému do provozu. Od teď už pracujete s ostrými daty v rámci nového řešení. Máte-li připomínky nebo otázky, řešíme je s vámi obratem přes náš helpdesk.

Přecházíme na správu systému a jeho další rozvoj

Spuštěním a předáním řešení naše spolupráce nekončí. Přecházíme pouze do fáze servisu a v případě vašeho zájmu i kontinuálního vývoje systému.

Máte zájem o konzultaci nebo návrh řešení?

Ozvěte se nám