Dodáme přesně to, co potřebujete

Nepracujeme od stolu v kanceláři. Praxe nás naučila, že bez poznání klienta nemůžeme dodat odpovídající řešení a dále ho společně rozvíjet. Děláme to proto po svém. Vrací se nám to v podobě nových zakázek od nových i od stávajících klientů a dlouhodobých vztahů, které s nimi udržujeme. Podívejte se, co vás s námi čeká.

Poznáváme vás i vaše potřeby

Při opakovaných setkáních se snažíme co nejvíce seznámit s fungováním vaší firmy a lidmi, kteří ji tvoří. Obvyklý vztah dodavatel - klient nám nestačí. Je pro nás důležité vytvořit s vámi jeden realizační tým, který společně vytvoří strategii projektu a bude konzultovat a rozhodovat o zadání i dalších krocích.

Nasazujeme prototyp řešení

Ve chvíli, kdy je jasné, co máme dodat, je potřeba upřesnit i rozsah objednaného řešení. Ten ověříme s pomocí zkušební verze systému, kterou u vás ve firmě spustíme.

Společně provádíme rozdílovou analýzu

Klíčoví uživatelé pracují s prototypem a vzorovými daty stejně, jako jsou zvyklí provádět denní agendu v původním systému. Cílem je porovnat jeho funkčnost vůči stávajícímu řešení a upřesnit funkcionality, o které je potřeba nový systém rozšířit.

Školíme vás a vy testujete

Po zapracování všech  funkcí vás zaškolíme do systému jako celku i do jednotlivých modulů. V tuto chvíli začínáte s řešením pracovat sami. My jsme vám ale stále k ruce a přímo u vás ve firmě s vámi okamžitě řešíme všechny dotazy i potíže. 

Spouštíme ostrou verzi řešení

A je to tady. Období zkoušení a vylepšování korunujeme nasazením nového systému do provozu. Od teď už pracujete s ostrými daty v rámci nového řešení. Máte-li připomínky nebo otázky, řešíme je s vámi obratem přes náš helpdesk.

Přecházíme na správu systému a jeho další rozvoj

Spuštěním a předáním řešení naše spolupráce nekončí. Přecházíme pouze do fáze servisu a v případě vašeho zájmu i kontinuálního vývoje systému.

Máte zájem o konzultaci nebo návrh řešení?

Ozvěte se nám