Microsoft Azure

Užijte si toho, že se nemusíte starat o správu infrastruktury bez ohledu na to, jaký typ aplikací sestavujete nebo jaké technologie používáte. S Azure získáte možnost volby bezserverového spouštěcího prostředí, sadu plně spravovaných služeb a výkonné vývojářské nástroje pro sestavování vašich aplikací.
Microsoft Azure je neustále se rozšiřující sada cloudových služeb, které pomáhají vaší organizaci překonávat překážky v podnikání. Nabízejí svobodu při sestavování, správě a nasazování aplikací v rozsáhlé globální síti pomocí oblíbených nástrojů a architektur.

Co vám Microsoft Azure přinese

Možnost spuštění a zastavení

kdekoliv a kdykoliv

Flexibilita

platíte jen za to co využíváte

Nechte si řešení odprezentovat

Dostupná funkcionalita

Možnost spuštění kdekoli

Funkce se dají využívat v místním prostředí, v hybridních prostředích, jako je Azure Stack, a v zařízeních IoT Edge a nasazovat na orchestrátory, jako je Kubernetes, a také do jiných cloudů. Získáte flexibilitu v možnostech nasazení, možnost opakovaného využití kódu a možnost spoléhat se na stejný produkční programovací model bez ohledu na cíl nasazení.

Nástroje zvyšující produktivitu

Bezserverová architektura představuje nový způsob sestavování aplikací a vyžaduje moderní nástroje. Azure nabízí kompletní sadu nástrojů pro vývoj, nasazení a správu. Místní vývoj a ladění prostřednictvím sady Visual Studio nebo rozhraní příkazového řádku Azure, průběžné nasazování pomocí nástrojů Azure DevOps a živé sledování prostřednictvím Application Insights společně zajišťují špičkovou produktivitu vývojářů v cloudu.

Otevřený přístup

Bezserverová architektura v Azure staví na základech technologie open source a jejím jádrem je služba Azure Functions, výpočetní prostředí řízené událostmi a opensourcový projekt. Příspěvky komunity zahrnují podporu pro nové jazyky, integrace a cíle nasazení. Azure je také jediný cloud, který podporuje otevřený standard CloudEvents. Aplikace řízené událostmi jsou teď možné díky použití CloudEvents se službou směrování událostí Event Grid.

Plně spravované služby

Bezserverové prostředí znamená abstrakci serverů, ale to je jenom začátek toho, co vytváření bezserverových řešení v Azure poskytuje. Využijte výhod inovativních programovacích modelů, které jsou jedinečné pro Azure a zjednodušují výpočetní funkce řízené událostmi. Využijte bohatou sadu spravovaných služeb pro data, zasílání zpráv a inteligentní funkce k vytváření škálovatelných a vysoce dostupných aplikací. Umožněte vašim týmům, aby se soustředily na řešení obchodních problémů, nikoli na rutinní správu infrastruktury.

Je řešení Microsoft Azure něco pro vás?

Poptejte prezentaci produktu

Kontaktujte nás

<strong>Jan Kukučka</strong> product manager
Jan Kukučka product manager