Naši partneři a jejich řešení

Každá firma je svými procesy unikátní. My naším zákazníkům nabízíme ucelená řešení, která se skládají z více komponent, tak aby výsledný systém odpovídal požadavkům zákazníka a jejich procesům. Základ však vždy tvoří některý z produktů od společnosti Microsoft, které jsou pak vhodně doplněny produkty dalších partnerů.

Microsoft

S implementací, správou a podporou řešení od společnosti Microsoft máme mnohaleté zkušenosti, naše partnerství se táhne už od roku 2001.  Zá námi je kvalitně odvedená práce a řada ocenění. Pro jednotlivá řešení nabízíme několik vlastních modulů, tak abychom lépe podpořil růst naších zákazníků.
MS Gold
MS Silver
MS Industry Awards Finalist 2006
MS Technology Awards Finalist 2009
CfMD

Nabízená řešení Microsoft

Další partneři

IBM

IBM

Financování menších i velkých projektů pro klienty v rámci Evropy.
Datapolis

Datapolis

Implementace systému pro řízení workflow spolupracujícím s Microsoft SharePoint.
Zebra

Zebra

Nabídka zařízení pro prodejny, sklady a logistiku.
Kentico

Kentico

Implementace systému pro správu informací publikovaných na internetu.
BME

BME

Jsme členy Bundesverband Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik (zkráceně BME). Jedná se o Německé sdružení fungující od roku 1954 a úzce spolupracující s německými úřady, vládou a vysokymi školami na zavádění nových technologiích. Cílem sdružení je podporovat výměnu zkušeností pro nákup, logistiku a výměnu dat (standard BMECat) v B2B segmentu. S důrazem na zefektivnění dodavatelských řetězů. Sdružení čítá přes 9500 členů jak z řad menších firem tak i velkých a zavedných značek.