Řízení lidských zdrojů

V řešení Allium Human Resources Management (HRM) jsme spojili vše, co jiné systémy řeší jednotlivě. Software pro řízení lidských zdrojů umožňuje na jednom místě spravovat nábor a evidenci uchazečů, kompenzace a benefity, docházku, cíle a vzdělávání zaměstnanců, dokonce i on-boarding a off-boarding. Systém nabízí i práci s organizační strukturou firmy, její strategií a cíli.
Řešení nasazujeme na základě procesu , který našim klientům sedí. Systém je přehledný a umožňuje integraci s dalšími nástroji, které denně používáte. V kombinaci s Allium HRM budete mít rychlý přístup do kalendáře přes MS Outlook, naplánujete pohovory a schůzky HR týmu i manažerům. 

Co vám HRM přinese

Usnadnění a zefektivnění

náborového procesu

Centralizaci

všech HR funkcionalit a dat na jednom místě

Zpřístupnění systému

všem uživatelům podle práv - HR oddělení, manažerům, uchazečům, zaměstnancům

Vzdělávání

a kompenzace zaměstnanců

Automatizaci řady procesů

a úkonů jako například upozornění ohledně docházky a dovolené

Přizpůsobení systému

potřebám vaší organizace

Nechte si řešení odprezentovat od produktového manažera

Dostupná funkcionalita

Nábor uchazečů rychleji

Usnadněte kandidátům možnost rychle reagovat na vaši nabídku otevřených pozic a zpřístupněte jim informace o firemní kultuře a výběrovém řízení. Aplikace vám umožní si uspořádat nábor podle vašich požadavků a pro užší výběr nastavit kritéria, monitorovat nové uchazeče a vytvářet pipeline pro budoucí nábor.

Péče o nového zaměstnance

Od nástupu, přes zvykání na nové prostředí až po začlenění do týmu můžete nového kolegu podporovat díky informacím HR systému. Uložte všechny potřebné dokumenty na jedno místo, nastavte školení na míru a ujistěte se, že má zaměstnanec dobře definované priority, cíle, kompetence a role. 

Docházka

K přehledu o dovolené, zbývajících volných dnech, nemoci nebo služebních cestách slouží vedoucím pracovníkům a lidem z HR oddělení přehled o docházce a sdílený kalendář. V tomto modulu schválíte dovolenou příslušným zaměstnancům a vytvoříte reporty o celkové docházce každého z nich.

Pracovní hodnocení

Prostřednictvím HRM můžete zaměstnance informovat o možnosti kariérního růstu nebo změně nevyhovující pracovní pozice. Pro zhodnocení výkonnosti slouží formuláře používané ve zkušební době a při ročním zhodnocení. Na základě těchto dat budete mít přehled o plnění plánu, schopni vypočítat bonusy a nastavit nové cíle dle modelu SMART.

Vzdělávání

Tento model nabízí přístup zaměstnanců do firemního vzdělávacího katalogu, kde najdou přehled školení, e-kurzů, dokumentů, multimédií, kvízů a odkazů. Vzdělávání v systému pro řízení lidských zdrojů nastavíte podle kategorie, kompetencí nebo pozice. Po absolvování libovolného vzdělávacího kurzu jste schopni získat zpětnou vazbu, vytvořit report nebo identifikovat potřeby dalšího školení.

Je řešení Řízení lidských zdrojů něco pro vás?

Poptejte prezentaci produktu

Kontaktujte nás