Datapolis workflow

Datapolis jsou nástroje, které byly vytvořeny za účelem umožnit podnikům a návrhářům snadně a uživatelsky přívětivě řídit správu procesů ve firmě pomocí workflow. Nabízené řešení Datapolis poskytuje nástroje pro snadné a intuitivní vytváření pracovních postupů jako je například schvalování dokumentů, faktur, smluv, zaškolování zaměstnanců nebo řízení skladových zásob.

Části a vlastnosti Datapolis - významné funkce produktu Datapolis

Grafický designér

Srdcem sady nástrojů pracovních postupů Datapolis je snadno použitelný a srozumitelný grafický návrhář pracovních postupů. Je výkonný, s vestavěným návrhářem formulářů, který umožňuje vytváření velmi složitých pracovních postupů ve velmi krátkém čase.

Snadná správa změn

Přestavba a remodelace pracovních postupů Datapolis obvykle trvá několik minut. Přehledné a čitelné diagramy pracovních postupů, automatická dokumentace, možnost přidávání komentářů ke všem objektům a to vše můžete nasadit jedním kliknutím.

Uživatelsky přívětivý

Účastníci pracovního postupů se nemusí učit zacházet s novým softwarem. Uživatelské rozhraní je intuitivní a integrované s rozhraním SharePoint, Microsoft 365.

Business Intelligence a reporting

Datapolis Process Systém je dodáván se sadou BI a reportingových nástrojů usnadňující rozhodování vedoucích pracovníků. Datapolis Process Intelligence je nástroj navržený tak, aby umožnil optimalizaci procesů.

Snadné přizpůsobení a vylepšení

HTML Form designer poskytuje nekonečné možnosti pro přizpůsobení uživatelského rozhraní, umožňuje vyvíjet vlastní aktivity a funkce. Vytvořené pracovní postupy lze použít jako nové funkce pro použití v jiných pracovních postupech.

Integrace SharePointu a Microsoft 365

Produkty pracovního postupu Datapolis jsou určeny pro SharePoint a Microfoft 365, uživatelské rozhraní je zcela integrováno se seznamy služby SharePoint. Uživatelé služby SharePoint a model oprávnění se implementuje v pracovních postupech Datapolis, seznamy služby SharePoint jsou přístupné z každé aktivity, produkty Datapolis používají pouze nativní modul pracovního postupu SharePoint.

Nechte si řešení odprezentovat od produktového manažera

Dostupná funkcionalita

Prémiová podpora a vlastní vývoj

Naši zákazníci a partneři si mohou být jisti naší pomocí, pokud vznikne potřeba rozšířit naše nástroje o další funkce. Platforma pracovního postupu Datapolic je otevřena pro vlastní vylepšení a vývoj.

Spokojení zákazníci

Podukty pracovního postupu jsou implementovány v desítkách podniků po celém světě. Banky, finanční instituce, velké výrobní a inženýrské společnosti používají pracovní postupy Datapolis ve svém každodenním podnikání.

Vysoká efektivita řešení

Maximálně efektivní řešení poměru ceny a výkonu v kategorii nabídky nástrojů pracovních postupů, při zachování maximální uživatelské přívětivosti, oceňuje většina našich zákazníků.

Vyspělá platforma pracovních postupů

Naše nástroje pracovních postupů rostou s růstem SharePointu. V roce 2008 začal Datapolis se službou SharePoint 2007, dále vyvíjel svůj systém prostřednictvím SharePointu 2010, 2013, 2016, 2019 a před nedávnem vyvinul svůj systém pro SharePoint 365 Online2019.

Je řešení Datapolis to co hledáte? Nevíte? Potřebujete vědět víc?

Kontaktujte nás nebo poptejte osobní prezentaci produktu.

Kontaktujte nás

<strong>Michal Kellner</strong> Product manager
Michal Kellner Product manager