Web a .NET Developer

Hledáme kolegy na vývoj web aplikací na platformě SharePoint do pobočky Ostravě, Brně nebo Praze. Začínajícím developerům budeme v začátcích sekundovat, protřelé programátory necháme, ať se ukážou.

Co budete dělat?

Budete se podílet na tvorbě webových aplikací a obslužných .NET aplikací. Vývojovými nástroji pro vás budou hlavně .NET, ASPX, JavaScript, PowerShell. Můžete pracovat jak s klasickými .NET nástroji, tak s posledními technologiemi pro cloudové služby. Podle požadavků našich klientů budete vytvářet nové funkcionality a upravovat stávající firemní systémy. Denně se budete setkávat s jednou z platforem Microsoft Dynamics NAV, CRM, AX, Azure, SharePoint, SQL, Dynamics 365 nebo Office 365. 
 

Máte téměř vyhráno, pokud

● jste absolvent VŠ nebo SŠ v oboru IT
● se vyznáte v Microsoft produktech a webových aplikacích
● znáte prostředí Microsoft SharePoint (to není podmínka, ale výhoda)
● se cítíte být analytikem s tvůrčím myšlením
● dokážete s kolegy a klienty komunikovat v angličtině (když budete chtít, procvičíte i němčinu)
● jste týmový hráč s chutí do práce
● vám nechybí nadšení a chuť se učit nové věci
● vás také zaujmeme :)
 

Proč by vás pozice developera měla zajímat?

Nabízíme práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou s případnou možností pracovat z domu. Těšit se můžete na spolupráci s menším projektovým týmem v neformálním prostředí a přátelské atmosféře. Dáme vám šanci udělat si Microsoft certifikaci, zúčastnit se různých školení a přispějeme vám na jazykové kurzy. Nesedíme v open space, takže na práci budete mít opravdu klid. Aby nám to společně dlouho vydrželo, vyjedete s námi na firemní akce, výjezdy a teambuildingy. A pokud budete mít nápad na změnu nebo vylepšení, rádi si Vás poslechneme. Se všemi u nás jednáme fér.

Zaujali jsme Vás?

Pošlete nám svůj životopis na personal@allium.cz nebo si rovnou sjednejte schůzku na čísle +420 547 250 237