SharePoint Developer

Hledáme specialisty na programování DMS systémů na platformě SharePoint do pobočky v Ostravě, Brně nebo Praze. Začínajícím developerům budeme v začátcích sekundovat, protřelé programátory necháme, ať se ukážou. 
 

Co budete dělat?

Budete se podílet na tvorbě aplikací využívající SharePoint a MS 365. Jedná se zejména o tvorbu webových aplikací a rozšíření v .NET, ASPX, JavaScript, SharePointFramework, React a také v systémech Power Automate (Power Apps, Flow). Podle osobních preferencí můžete pracovat jak s klasickými .NET nástroji, tak s posledními technologiemi pro cloudové služby. Podle požadavků našich klientů budete vytvářet nové funkcionality a upravovat stávající firemní systémy. Denně se budete setkávat s jednou z platforem Microsoft Dynamics 365, Azure, SharePoint, SQL nebo Microsoft 365. 
 

Máte téměř vyhráno, pokud

●    jste absolvent VŠ nebo SŠ v oboru IT
●    se vyznáte v Microsoft produktech a webových aplikacích
●    nás odzbrojíte znalostí prostředí Microsoft SharePoint (to není podmínka, ale výhoda)
●    se cítíte být analytikem s tvůrčím myšlením
●    dokážete s kolegy a klienty komunikovat v angličtině (když budete chtít, procvičíte i němčinu)
●    jste týmový hráč s chutí do práce
●    vám nechybí nadšení a chuť se učit nové věci
●    vás také zaujmeme :)
 

Proč by vás pozice SharePoint developera měla zajímat?

Nabízíme práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou s případnou možností pracovat z domu. Těšit se můžete na spolupráci s menším projektovým týmem v neformálním prostředí a přátelské atmosféře. Dáme vám šanci udělat si Microsoft certifikaci, zúčastnit se různých školení a přispějeme vám na jazykové kurzy. Nesedíme v open space, takže na práci budete mít opravdu klid. Aby nám to společně dlouho vydrželo, vyjedete s námi na firemní akce, výjezdy a teambuildingy. A pokud budete mít nápad na změnu nebo vylepšení, rádi si Vás poslechneme. Se všemi u nás jednáme fér.
 

Zaujali jsme Vás?

Pošlete nám svůj životopis na personal@allium.cz nebo si rovnou sjednejte schůzku na čísle +420 547 250 237