.NET Developer Junior / Senior

Hledáme specialisty na programování ERP a CRM systémů na platformě .NET do pobočky v Brně, Ostravě anebo Bukurešti. Začínajícím developerům budeme v začátcích sekundovat, protřelé programátory necháme, ať se ukážou.
 

Co budete dělat?

Při práci pro nás, certifikovaného partnera Microsoft, budete analyzovat, navrhovat a realizovat řešení určená k vývoji MS produktů. Podle požadavků našich klientů budete vytvářet nové funkcionality a upravovat stávající firemní systémy. Denně se budete setkávat s jednou z  platforem Microsoft Dynamics NAV, CRM, AX, Azure, SharePoint, SQL, Dynamics 365 nebo Office 365. Po zapracování budete mít možnost stát se vlastníkem konkrétního produktu Allium.
 

Máte téměř vyhráno, pokud

●    jste absolvent VŠ nebo SŠ v oboru IT
●    se vyznáte v Microsoft produktech a webových aplikacích
●    nás odzbrojíte zkušenostmi s ERP systémy (to není podmínka, ale výhoda)
●    se cítíte být analytikem s tvůrčím myšlením
●    dokážete s kolegy a klienty komunikovat v angličtině (když budete chtít, procvičíte i němčinu)
●    jste týmový hráč s chutí do práce
●    vám nechybí nadšení a chuť se učit nové věci
●    vás také zaujmeme :)


Proč by vás pozice .NET developera měla zajímat?

Nabízíme práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou a možností pracovat z domu. Těšit se můžete na spolupráci s menším projektovým týmem v neformálním prostředí a přátelské atmosféře. Dáme vám šanci udělat si Microsoft certifikaci, zúčastnit se různých školení a přispějeme vám na jazykové kurzy. Nesedíme v open space, takže na práci budete mít opravdu klid. Aby nám to společně dlouho vydrželo, vyjedete s námi na firemní akce, výjezdy a teambuildingy. A pokud budete mít nápad na změnu nebo vylepšení, rádi si Vás poslechneme . Se všemi u nás jednáme fér.

Nabízíme práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou s případnou možností pracovat z domu

 

Zaujali jsme Vás?

Pošlete nám svůj životopis na personal@allium.cz nebo si rovnou sjednejte schůzku na čísle +420 547 250 237