Konzultant ERP

Rádi bychom rozšířili naše řady o nového kolegu anebo kolegyni se zkušenostmi na pozici konzultanta pro informační systémy. Práci lze vykonávat na pobočce v Brně, Ostravě nebo v Ostravě.
 

Co budete dělat?

Náplní vaší práce bude spolupráce na implementaci produktů, služba hotline pro zákazníky, podpora zákazníka po implementaci produktu, školení uživatelů v užívání produktu či změnových požadavků, testování produktu a spolupráce s analytiky, programátory.  

Při práci pro nás, certifikovaného partnera Microsoft se budete denně setkávat s jednou z platforem Microsoft Dynamics NAV, CRM, AX, Azure, SharePoint, SQL, Dynamics 365 nebo Office 365. 
 

Máte téměř vyhráno, pokud

● jste absolvent VŠ nebo SŠ v oboru IT
● se vyznáte v Microsoft produktech a webových aplikacích
● máte zkušenosti s jakýmkoliv ERP systémem
● dokážete s kolegy a klienty komunikovat v angličtině (když budete chtít, procvičíte i němčinu)
● jste týmový hráč s chutí do práce
● vám nechybí nadšení a chuť se učit nové věci
● vás také zaujmeme :)
 

Proč by vás pozice Konzultanta měla zajímat?

Nabízíme práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou s případnou možností pracovat z domu. Těšit se můžete na spolupráci s menším projektovým týmem v neformálním prostředí a přátelské atmosféře. Dáme vám šanci udělat si Microsoft certifikaci, zúčastnit se různých školení a přispějeme vám na jazykové kurzy. Nesedíme v open space, takže na práci budete mít opravdu klid. Aby nám to společně dlouho vydrželo, vyjedete s námi na firemní akce, výjezdy a teambuildingy. A pokud budete mít nápad na změnu nebo vylepšení, rádi si Vás poslechneme. Se všemi u nás jednáme fér.
 

Zaujali jsme Vás?

Pošlete nám svůj životopis na personal@allium.cz nebo si rovnou sjednejte schůzku na čísle +420 547 250 237