Sales Lead Manager

Rádi bychom rozšířili naše řady na pobočce v Ostravě o nového kolegu anebo kolegyni se zkušenostmi na pozici obchodního manažera pro informační systémy. 


Co budete dělat?

Náplní vaší práce bude péče o stávající klienty, posílení vztahů s klíčovými zákazníky a v neposlední řadě také akvizice nových zákazníků. K dispozici budete mít podporu produktového oddělení, se kterým budete spolupracovat na tvorbě obchodních nabídek  a smluv a za pomoci marketingového oddělení budete stát u vzniku reklamních kampaní. Předpokládáme, že se zorientujete na trhu, vstřebáte informace o produktech a řešeních naší firmy, a podpoříte tak obchodní činnost společnosti.


Máte téměř vyhráno, pokud

● jste absolvent VŠ nebo SŠ a máte praxi v oblasti obchodu
● se vyznáte v informačních technologiích
● nás ohromíte vašimi komunikačními, prezentačními a vyjednávacími dovednostmi
● nemáte problém se domluvit anglicky
● ovládáte němčinu (výhoda, ale ne podmínka)
● dokážete samostatně myslet a milujete výzvy
● umíte se poprat se zátěžovými situacemi
● vlastníte řidičský průkaz sk. B
● jste týmový hráč s chutí do práce
● vám nechybí nadšení a chuť se učit nové věci
● vás také zaujmeme :)
 

Proč by vás pozice Sales Lead Managera měla zajímat?

Nabízíme práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou s případnou možností pracovat z domu. Těšit se můžete na práci v menší firmě s neformální a přátelskou atmosférou. Dáme vám šanci se kariérně i osobnostně rozvíjet, udělat si Microsoft certifikaci, zúčastnit se různých školení a přispějeme vám na jazykové kurzy. Nesedíme v open space, takže na práci budete mít opravdu klid. Aby nám to společně dlouho vydrželo, vyjedete s námi na firemní akce, výjezdy a teambuildingy. A pokud budete mít nápad na změnu nebo vylepšení, rádi si Vás poslechneme. Se všemi u nás jednáme fér.
 

Zaujali jsme Vás?

Pošlete nám svůj životopis na personal@allium.cz nebo si rovnou sjednejte schůzku na čísle +420 547 250 237