4 tipy na transformaci IT pro lepší podporu B2B


Zveme vás na seminář zdarma


Informační systém pro B2B firmy

Nástroje Microsoftu pro digitální integraci
Program

  Podnikové aplikace očima Microsoftu
Martin Winkler
Úvod do světa podnikových aplikací od Microsoftu • Dynamics 365: nástroje pro zlepšení provozní efektivity a zákaznické zkušenosti • Power Platform: digitalizuje procesy low-code způsobem
  Zefektivněte distribuci a logistiku
Pavel Navrátil
Prognozování prodeje • Optimalizace skladových procesů • Automatizace logistiky
  Spravujte všechny informace o svých produktech na jednom místě
Martin Opršal
Zrychlete a zlevněte správu informací o produktech pro všechny prodejní kanály pomocí jedinečného řešení PIM postaveného na Business Central. S PIMICS, vyvinutým společností Allium, byl na trh uveden první koncept "PIM-in-ERP" jako řešení, které pomocí Microsoft technologií zefektivňuje práci s e-commerce, katalogy a produktovými feedy ve společnostech mající od pár tisíc do milionu produktů.
  Nastupte na vlnu transformace
Zdeněk Opršal
Představení metody k identifikaci procesů jejichž optimalizace přinese ovoce nejrychleji. Úvod do postupů analýzy vedoucí k vyšší automatizaci procesů. Popis konkrétních kroků vedoucích k návrhu maximálního vytěžení technologií, usnadnění delegování odpovědnosti a kompetencí a ke změně kultury využívání digitálních technologií. 
    Začněte hned – využijte nové nástroje
kulatý stůlTěšíme se na vás v úterý 4. dubna 2023 od 9:00 v budově Microsoft s.r.o. v Praze (Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4)

Přijďte načerpat inspiraci a prodiskutovat témata, která vás zajímají. To vše v příjemné atmosféře se zajištěným občerstvením.

Předpokládaný závěr akce je ve 14:00.

Registrace na seminář byla uzavřena.
Máte-li zájem o akci nebo konzultaci s tímto zaměřením, dejte nám, prosím, vědět.
Mám zájem o podobnou akci nebo konzultaci